Evden Eve Nakliyat
Telefon
Ergo Evden Eve Nakliyat

HİZMETLERİMİZ

Evden Eve Nakliyat

Ergo Nakliyat Bize telefon veya e-posta yolu ile ulaştığınız andan itibaren eksperlerimiz size en uygun olan zamanda evinize gelerek tespitte bulunurlar. Ekspertizde dikkat edilen ve taşınma planınızı oluşturan detaylar şöyle sıralanabilir:

    Eşyanızın hacim olarak kaç m3 yer kapladığı,
•    Hacimli eşyaların demonte edilebilme özellikleri,
    Mutfak eşyalarının yoğunluğu,
    Askılı giyim eşyalarının yoğunluğu ve
    eşyalarınıza hangi tip ambalaj malzemesi kullanılması gerektiği (graftlı havalı naylon, strech film,beyaz cam kagıdı vs..),
    Binanın aracımıza olan mesafesi,
    Merdivenlerin genişliği,
    Varsa asansörün apartman yönetimince yük taşınmasına izin verilip verilmediği

Bu detaylara dikkat edilerek eşyalarınızın ne kadar sürede taşınabileceğine karar verilir.  Yoğun eşyalarda taşınma seçeneklerimiz 4 güne kadar uzatılabilmektedir. Örneğin bir daire ile villanın veya yalının taşınması çok daha farklı metotlarla yapılır. Sonuç olarak eksperimizin çıkaracağı rapora göre araç ve ekip sayımız belli olduktan sonra fiyatlandırma yapılmaktadır.
ERGONAK Nakliyat olarak taşınma esnasında varil, gazete kağıdı,  battaniye tarzı hijyenik olmayan malzemeler kesinlikle kullanılmamaktadır. Her eşyaya özel muhtelif ebatlarda kolilerimiz mevcuttur. Kırılacak eşyalarınız için özel sülfit beyaz cam kağıt ve balonlu naylon kullanılmaktadır. Giyim eşyalarınız için özel askılı karton mukavva koliler kullanılmaktadır.

ERGONAK Nakliyat olarak en önemli farkımız, her nakliye hizmetimizde, taşıma ekibi ile birlikte supervisorlarımız taşınma gününün başından sonuna kadar sizlere eşlik etmesidir.