Şehiriçi Taşımacılık
Telefon
Ergo Evden Eve Nakliyat

HİZMETLERİMİZ

Şehiriçi Taşımacılık

Ergo Nakliyat Telefon yada e-mail yoluyla yapacağınız başvuru ardından, eşyalarınızı yerinde görerek, expertiz sorumlusu arkadaşımızı yönlendirmek için hangi gün hangi saat uygun olacak iseniz öncelikle randevulaşıyoruz.

NEDEN EXPERTİZ GEREKLİ ?

Kusursuz hizmet verebilmek adına verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesi kapsamında ; yapmamız gereken planlamalarda şu hususlara özellikle dikkat ediyoruz.1) Paketlenecek ve taşınacak eşya hacminin kaç metreküp olduğunu bilmek.

2) Eşya taşıyacak olan aracımızın, ne büyüklükte bir araç olacağını bilmek.

3) Sökülüp takılacak mobilya olup olmadığı , piyano, antika yada manevi değeri olan hassas yada aşırı hassas eşyaların olup olmadığına bakılarak, eşyalarınızın durumuna göre hangi uzmanlıkta ekip arkadaşları yönlendirmemiz gerektiği ve eşyaların en kusursuz şekliyle paketlenmesi için, hassas eşya malzeme ekipmanları olup olmayacağı konusunda planlama yapıyoruz. Örneğin ; çok tarihi bir vazo, strafor ( köpük ) dolu bir koli içerisinde taşınmayı gerektirir veya çok değerli özel yapım italyan duvar aynası, baloncuklu naylona sarılma işleminden sonra, ahşap sandık içinde taşınmayı gerektirir. 

4) Paketlemede kullanılacak malzemelerin neler olacağı, hassas yada çok hassas paketleme gerektirecek eşyalar için getirilmesi gereken ambalaj malzemeleri planlaması yapmak.

5) Hangi konularda uzman arkadaşlarımızı yönlendirmemiz gerektiği ve toplamda kaç kişilik bir ekip oluşturularak siz değerli dostlarımıza, söz verdiğimiz gün ve saatte kusursuz olarak bitirilmiş olmasını gerektiğini bilmek

6) Araç park sorunu olup olmadığı, araca taşıma mesafesi, gideceği adres ve gideceği adres mevki hakkında önbilgi sahibi olmak